Корзина
27 отзывов
+380
66
207-58-56
+380
67
309-74-24
УкраинаЗакарпатская областьБерегово90202
Интернет-магазин "КАРАСЬ"
Корзина

Feeder Cup Beregovo 2016 о.Береги-I

Feeder Cup Beregovo 2016 о.Береги-I

11-09-2016 пройшли змагання Feeder Cup Beregovo 2016. В змаганнях прийняло участь 19 спортсменів,серед яких були присутні і спорстмени з Львівської області. Всі участники були розділені на 3 зони А,В та С. До змагань, зони А та В рахувались більш рибними,а зона С менш рибною. Але по закінченню змагань все склалось трошки по другому. У всіх зонах за призові місця велась запекла боротьба,особливо в зоні В там до кінця не було зрозуміло хто з лідерів яке посяде місце. Але всім здогадкам прийшов кінець, коли пролунав сигнал головного судді про закінчення змагань, і почалось зважування.
По закінченню зважування, стало зрозуміло, що в призах опинились ті участники,яким вдалось поставити на свою точку підлящика, але тим часом, й про дрібноту вони не забували.
І так перші три загальні місця всеж таки вдалось втримати на Закарпатті, нашим Львівським гостям трохи не підфартило під час жеребкуванні, вони троє попали в зону С,в якій Тарасу Нановському вдалось посісти почесне третье місце, а в зоні А досвічений Сергій Іванович не знаючи особливостей водойми, всеж таки завдяки своєму досвіду, зміг посісти почесне 2 місце.
Переможцями турніру стали:
1.Владика О. (Берегово) 4860 грамм Зона А
2.Гуйван М. (Свалява) 3880 грамм Зона В
3.Деак Й. (Берегово) 2240 грамм Зона С
Вітаю переможців та всіх участників змагань! Дякую, що прийняли участь!
Також хочу подякувати від імені всіх участників нашим спонсорам, які відгукнулись підтримати дані змагання-це ТМ GSTREAM в лиці Alexey Pugach, та TM RostFishing в лиці Rost Polivchak.Дякуємо Вам!

До зустрічі на змаганнях!